duyuruSizde hemen en iyi müzikleri dinlemek için radyonuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Kelebek Sohbet

Kelebek Sohbet

Kelebek Sohbet

Kelebek sohbet, piyasa üzerindeki sohbet siteleri arasında en eskilerden biridir. Daha öncesinde büyük sunucular üzerinde hizmet veren Kelebek sohbet sitesi sohbet odaları kelimelerini jenerik haline getirmiştir. Eskiden Türk kullanıcılar yabancı sunucular ve sohbetler için kendi kanallarını oluştururlardı. Daha sonrasında Türkiye bazlı bir sohbet odası açılarak bu duruma son verilmiştir. İnternetin yaygın olmadığı dönemlerde bile en çok tercih edilen sohbet sitesi olan Kelebek sohbet kullanıcılarına en iyi şekilde hizmet olanağı sağlamıştır.

Kelebek Sohbet Nasıl Giriş Yapılır?

Tüm zamanların en popüler olan chat sitelerinden biri olan Kelebek chat kullanıcıları için birçok giriş bulundurmaktadır. Bunlardan en basiti web adresi üzerinden gerçekleştireceğiniz giriştir. Genel olarak en çok tercih edilen ve en basit giriş sağlama yoludur. Site üzerinden gerekli aplikasyonların indirme işlemlerini gerçekleştirerek bu şekilde de Kelebek sohbet odalarına aktarılabilmektesiniz. Bu işlemde karmaşık gibi gözükse de aslında oldukça basit ve pratik bir giriştir.

Girişleri kullanarak girmiş olduğunuz odalarda elit ve kaliteli insanlarla karşılaşmanız mümkündür. Kelebek radyo ağımızı kullanan kişiler genel olarak birbirine saygılı ve sevgi gösteren insanlardır. Kendinizi rahat hissedin ve çekinmeyin gruplara dahil olduğunuzda sıcak bir şekilde karşılandığınızı fark edeceksiniz. Böylece rahat bir şekilde iletişim kurabilirsiniz ve yeni kişilerle bir an önce tanışmaya başlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden birçok bozulmaz dostluklar ve aileler kuruldu. Sizde bunların bir parçası olabilirsiniz.

Kelebek Sohbet Kuralları

Kelebek sohbet odaları için kurallarımız aslında çok nettir. Tahmin edebileceğiniz üzere öncelikle 18 yaşınızı doldurmuş olmalısınız. Bunun tespit edilmesi durumunda üyeliğiniz site üzerinden kesilecektir. Bu durum yasal olarak uygun değildir ve lütfen eğer 18 yaşınızı doldurmadıysanız site üzerinden üyelik oluşturmaya çalışmayın. Bunun dışında sevgi ve saygı çerçevesinde konuşmaları sürdürünüz.

Özellikle cinsel ve argo kelimeler kullanımı kesinlikle yasaktır. Bu durumun tespit edilmesinde anında siteden uzaklaştırılırsınız. Özel odalarda konuştuğunuz konuşmalardan bizler sorumlu değiliz bu nedenle orada yaşanan bütün sorunlar sizi ilgilendirir. Bunun dışında genel kanallarda ve odalarda gerçekleştirdiğiniz bütün konuşmalardan ekiplerimiz sorumludur. Yanlış bir davranış tespit edildiğinde uyarı alırsınız.


Yazar: admin

Görüntüleme: 5079

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 04 Ağustos 2022

5 Yorumlar
Pelin

Merhabalar, Ben şahsım adına sohbet sunucularıyla çok yeni tanıştım. Keşke hiç tanışmasaydım dediğim zamanlar olmadı değil ama iyi ki tanışmışım dediğim zamanlar ağırlıklı. Hayatın ceremesi içinde sıkışmışken nefes alınabilecek böyle bir alan olduğunu bilmek güzel... Boşluk bulduğunuz bir saati başka nasıl değerlendire bilirsiniz ki? Bir yerden bir yere gitmek bile bir saat sürerken, ki hazırlanma faslını hiç saymıyorum, bir sunucuya girmeniz yarım dakika. Sunucuya girdiğinizde birileri sizi karşılayıp hemen sıcacık bir muhabbetin içine çekebiliyor. Çok hoş bir karşılama seromonisi var içeride. Selamlaşmalar, hoş geldinler... Kimsin nesin ya da ne değilsin önemli değil. Daha ne olduğunu anlamadan bir sohbetin içindesiniz. Belki kendinizsiniz belki değilsiniz önemi yok siz ne derseniz o. Günlük sosyalleşme ihtiyacınızı giderin, buyurun. Ayrıca tanımadığınız insanlarla sosyalleşmek bazen tanıdığınız insanlarla sosyalleşmekten daha kolay. Her ne kadar biraz kaçak dövüşmek gibi görünse de buna da ihtiyaç var. En azından kendi adıma öyle diyebilirim. Her yerde olduğu gibi burada da lüzumsuz olaylar olmuyor değil. Saçma sapan durumların içine de düşebiliyorsunuz. Çünkü buradakiler de elinizle tutup gözünüzle göremeseniz de insan ve insanların mizaçları farklı farklı. Ama sonuçta bu durumdan kurtulmak da bir tuşa bakıyor. Çok büyük bir lüks değil mi? Başta da dediğim gibi nerden buldum ben buraları dediğim günler olmadı değil ama genel olarak mutluyum. Keşke daha önce tanışsaydım. Şimdi buralarda arkadaşlarım var, sadece merhaba dediğim ya da bıraksalar saatlerce sohbet edebileceğim dostlarım var. Beraber hüzünlene bileceğim, gerekli gereksiz neşelene bileceğim, hiç konuşmadan sadece durabileceğim, müzik dinleye bileceğim, paylaşımlarda buluna bileceğim bir ortam var. Bu çok büyük bir lüks, en azından benim için. Keşke daha çok insan bu ortamlardan haberdar olabilse... Genelde karşılık beklemeden böyle bir ortam oluşturmak için uğraşan insanlara minnetimi sunmak istiyorum. Teşekkürler...


VenToLin

İnsanlar kelebek gibi uçmalı özgür olmalı işte tam da o yer burası kelebekradyo.com sizler harikasınız yayınlar süper dj Ler harika adminler kendinden emin ve korumacı tarafsız yargısız emeklerinize sağlık


Qesk

[21:12] Selam arkadaşlar hayırlı akşamlar dilerim [21:12] Hakanist hg [21:12] Hg Hakanist [21:12] Meral iyi yayınlar başarılar diliyorum kolay gelsin [21:12] Aleyküm selam [21:12] Hb teşekkür ederim kadir [21:13] teşekkürler [21:13] Meral hb teşekkür ederim [21:13] Ooooffffff bu eser de mutişşşl [21:13] yine uyudum parçayı hazırlamadım :face_with_hand_over_mouth: [21:13] Uykucu oldun ama [21:13] boşluk oldu de mi [21:13] !alkış acemi caylak dj [21:13] Hakanist tarafından acemi caylak dj alkışlıyor. [21:13] ~ ALkıŞ ~ ~ aLkış ~ ~ ALkıŞ ~ ~ Alkış ~ ~ ALkıŞ ~ ~ AlkıŞ ~ ~ alkıŞ ~ ~ aLkış ~ ~ Alkış ~ [21:14] hahahaaaa [21:14] )))) [21:14] Hakanist))) [21:14] Helal olsun sana gerçekten bir ilerleme var [21:14] olcam ben de mi hakanist [21:15] O bir star o bir fonenemen o bir dahi o bir yıldız o yılların eskitemedigi bir dj meral [21:15] Senın ustune dj olmaz [21:15] )) [21:15] Hakanist hahahaaaa [21:16] �‍� [21:16] uçcam bak şimdi amaaa [21:16] Yakın sır sana [21:16] Benzin beleş buldun sanırım [21:17] .kahve arkadaşlar [21:17] Hakanist , arkadaşlar nickine kahve ısmarlıyor: Kankohi kahvesi ikram edilmiştir.


aŞk`sıZ

Sohbetin, müziğin, yeni arkadaşlıkların ve eğlencenin adresindesiniz... Sizinde yolunuz buraya düştüyse eğer doğru yerdesiniz:)


Asyaa

[01:23] Şakir abi gitme [01:23] <şakir> General [01:23] <şakir> Niye [01:23] bu bir ilkkkkk [01:23] <şakir> Yaf [01:23] uykum var zaten bahanem olur [01:23] Bende giderim [01:24] :))))))))) [01:24] gaza geldim [01:24] ilk defa bir erkek şakiri sevdi [01:24] hahahaaaa [01:24] Kitty :))))))))))) [01:24] <şakir> Bugün kğ ayıralığı [01:24] pislik yapma kız [01:24] hahahahaa [01:24] <şakir> Yazcam [01:24] <şakir> :) [01:24] genelde erkekler şakiri sevmez [01:24] <şakir> Demi [01:24] <şakir> Hahahhahhaha [01:24] Kitty bende seviyorum ki .dddd [01:24] <şakir> Şok ettin bizi [01:24] Unuttunmu:) [01:24] hahahahaa [01:24] <şakir> General [01:24] sevgililerinizi çalarrrr [01:24] <şakir> :) [01:25] sevgilim yoh [01:25] Olsada çalsa:) [01:25] cok sukur [01:25] Şakir mi çalar [01:25] hahahahaaaa [01:25] Ahsgsfsy [01:25] <şakir> :) yok ondan sevdi ler [01:25] <şakir> Olunca [01:25] benimkini çalsın


Cevap bırakın

KelebekRadyo.Com

Farklı şehirlerden dinleyicilerle radyomuzda bir araya gelin, istek parçalar gönderip canlı sohbet seçeneği ile yeni arkadaşlıklar kurun.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2022 Copyright - KelebekRadyo.com | Canlı Radyo, Sohbetli Radyo Sitesi
hollanda sohbet canlı radyo sohbet sohbet bursa sohbet sohbet azar sohbet sohbet bedava sohbet cinsel sohbet turk alem sohbet

KelebekRadyo.Com itibari ile güncellenmiştir.

istanbul Sohbet

,

Ankara Sohbet

,

izmir Sohbet

,

Adana Sohbet

,

Adıyaman Sohbet

,

Afyonkarahisar Sohbet

,

Amasya Sohbet

,

Antalya Sohbet

,

Artvin Sohbet

,

Aydın Sohbet

,

Balıkesir Sohbet

,

Bilecik Sohbet

,

Bitlis Sohbet

,

Bolu Sohbet

,

Burdur Sohbet

,

Çanakkale Sohbet

,

Çorum Sohbet

,

Denizli Sohbet

,

Edirne Sohbet

,

Elazığ Sohbet

,

Erzincan Sohbet

,

Erzurum Sohbet

,

Eskişehir Sohbet

,

Gaziantep Sohbet

,

Giresun Sohbet

,

Gümüşhane Sohbet

,

Hatay Sohbet

,

Isparta Sohbet

,

Mersin Sohbet

,

Kars Sohbet

,

Kastamonu Sohbet

,

Kayseri Sohbet

,

Kırklareli Sohbet

,

Kırşehir Sohbet

,

Konya Sohbet

,

Kütahya Sohbet

,

Malatya Sohbet

,

Manisa Sohbet

,

KahramanMaraş Sohbet

,

Mardin Sohbet

,

Muğla Sohbet

,

Muş Sohbet

,

Nevşehir Sohbet

,

Niğde Sohbet

,

Ordu Sohbet

,

Rize Sohbet

,

Sakarya Sohbet

,

Samsun Sohbet

,

Siirt Sohbet

,

Sinop Sohbet

,

Sivas Sohbet

,

Tekirdağ Sohbet

,

Tokat Sohbet

,

Trabzon Sohbet

,

Uşak Sohbet

,

Van Sohbet

,

Yozgat Sohbet

,

Zonguldak Sohbet

,

Aksaray Sohbet

,

Bayburt Sohbet

,

Karaman Sohbet

,

Kırıkkale Sohbet

,

Batman Sohbet

,

Bartın Sohbet

,

Ardahan Sohbet

,

Yalova Sohbet

,

Karabük Sohbet

,

Kilis Sohbet

,

Osmaniye Sohbet

,

Düzce Sohbet

,

Ağrı Sohbet

,

Bingöl Sohbet

,

Mobil Sohbet

,

Sohbet Siteleri

,

Sohbet Odaları

,

Sohbet Sitesi

,

Muhabbet et

,

Bursa Sohbet

,

Mynet Sohbet

,

Konya Sohbet

,

Eskişehir Sohbet

,

islami Sohbet

,

Dini Sohbet

,

Geveze Sohbet

,

Kelebek Sohbet

,

Zurna Sohbet

,

Almanya Sohbet

,

Hollanda Sohbet

,

Avrupa Sohbet

,

Belcika Sohbet

,

Bizimmekan Sohbet

,

Turk Sohbet

,

Cinsel Sohbet

,

Gay Sohbet

,

Gabile Sohbet

,

Yetişkin Sohbet

,

Evli Sohbet

,

Dul Sohbet

,

Olgun Sohbet

,

Omegla Sohbet

,

Omegle Sohbet

,

Sıcak Sohbet